خدمات گروه مهندسین مالی و حسابداری و حسابرسی

حسابداری

حسابرسی

مالیاتی

مشاوره ای

پارس تراز

شامل خدمات

خدمات حسابداری

۱- انجام کلیه امور حسابداری و مالی اشخاص حقیقی و حقوقی شرکتها (سهامی عام ، سهامی خاص ، با مسئولیت محدود ، تضامنی ، تعاونی و موسسات و ارگانهای نیمه دولتی).
۲- تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی شرکتها و موسسات طبق آئین نامه تحریر دفاتر قانونی و مطابق با استانداردهای حسابداری.
۳- تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و ارسال منظم خلاصه معاملات فصلی ماده ۱۶۹ قانون م.م به سازمان امور مالیاتی کشور مطابق با آخرین فرمت و استاندارد اعلامی از طرف سازمان امور مالیاتی کشور.
۴- رفع هرگونه مغایرت حسابهای شرکت با سایر ارگانها و اشخاص حقیقی در داخل و یا خارج از کشور بصورت کاملا حرفه ای مطابق با استانداردهای حسابداری و حسابرسی و نشست در جلسه بررسی موضوع جهت رفع مغایرت و دفاع از منافع موکل بصورت کاملا حرفه ای.
۵- طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی در شرکتهای خدماتی ، پیمانکاری ، بازرگانی و تولیدی بصورت کاملا حرفه ای مطابق با آخرین استانداردها و آئین نامه ها و دستورالعمل های داخلی و بین المللی کنترلهای داخلی و مطابقت کامل با سطح بودجه درخواستی شرکت.
۶- تامین و اعزام پرسنل حسابداری و حسابرسی (داخلی) در سطوح مختلف با توجه به نیاز شرکتها بصورت مداوم و منقطع به منظور اجرای کارآمد سیستم مالی و حسابداری و حسابرسی شرکت مطابق با استانداردهای حسابداری و حسابرسی و همچنین نظارت عالیه بر کلیه عملیات حسابداری ثبت شده توسط پارس تراز٫
۷- ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی و تجزیه و تحلیل بصورت آنلاین به مدیران شرکت مطابق با آخرین استانداردهای حسابداری و حسابرسی.
۸- تهیه و تنظیم و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی به زبان انگلیسی مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی جهت ارائه به سفارتخانه ها ، بانکها ، شرکتها و سایر مراجع خارج از کشور.
۹- ارائه کلیه خدمات مالی و حسابداری به شرکتهای خارجی با امکان انجام خدمات در پارس تراز یا اعزام نیرو بصورت پاره وقت و تمام وقت مطابق آخرین استانداردهای حسابداری.
۱۰- طراحی سیستم مکانیزه مناسب انبارها ، کنترل موجودیهای جنسی دارائیهای ثابت و نظارت بر انبارگردانی و آموزش جمعدار اموال بصورت کاملا حرفه ای.
۱۱- تجزیه دفاتر.
۱۲- تهیه و تنظیم و پی گیری اظهارنامه های مالیات بر ارث بصورت کاملا حرفه ای و عملی.
۱۳- تهیه و تنظیم آئین نامه مالی، حسابداری شرکتها مطابق با استانداردهای حسابداری.
۱۴- سایر خدمات حسابداری و مالی موردنیاز شرکتهای داخلی و خارجی حسب مورد و بنا به نیاز آنها.

خدمات حسابرسی

۱- حسابرسی صورتهای مالی ، حسابرسی مالیاتی ، ارزش افزوده ، حسابرسی داخلی ، حسابرسی ضمنی (بررسی اجمالی صورتهای مالی در ضمن سال و میان دوره) ، حسابرسی عملیاتی ، حسابرسی بیمه ، حسابرسی داخلی (کنترل داخلی) ، حسابرسی خاص (اجرای روش های توافقی رسیدگی به حسابها و یا صورتهای مالی و… بصورت خاص).
۲- ارائه گزارشات حسابرسی مالی جهت ارائه به بانک برای اخذ و یا تمدید تسهیلات و یا ارائه به ارگانها و سازمان های مختلف جهت شرکت در مناقصات دولتی و خصوصی و… .
۳- ارائه گزارشات حسابرسی داخلی به زبان انگلسی جهت ارائه به شرکتها و شرکاء خارجی جهت هرگونه تصمیم در خصوص خرید سهام و مشارکت در شرکتهای داخلی و… مطابق با آخرین استانداردهای کنترل های داخلی و بین المللی.
۴- تهیه و تنظیم آئین نامه کنترل داخلی جهت شرکتها و اشخاص حقیقی به منظور بهینه سازی سیستم مالی شرکتها و اشخاص.

خدمات مالیاتی

۱- حل و فصل پرونده های مالیاتی سنوات گذشته بصورت کاملا حرفه ای و عملی در تمامی سطوح.
۲- تهیه و تنظیم لوایح و دفاعیه های مالیاتی به منظور احقاق حق (اشخاص حقیقی و شرکتها در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی و مراجع بالاتر).
۳- پیگیری و استرداد اضافه پرداخت (طلب) مالیات (عملکرد و ارزش افزوده) در خصوص شرکتهای پیمانکاری و سایر شرکتها از سازمان امور مالیاتی کشور.
۴- نشست در جلسات دفاع مالیاتی و حل و فصل مالیات شرکتها و اشخاص حقیقی بصورت کاملا حرفه ای و عملی.
۵- سایر خدمات مالیاتی موردنیاز شرکتها و اشخاص حقیقی درصورت درخواست.

خدمات مشاوره ای

۱- ارائه خدمات مشاوره ای در کلیه زمینه های مالی ، مالیاتی ، حسابداری و حسابرسی.
۲- مشاوره جهت شرکتهای خارجی شامل: ثبت شرکت ، افتتاح کلاسه پرونده مالیاتی ، حسابداری ، حسابرسی ، دریافت کد بیمه تامین اجتماعی و نحوه اخذ معافیتهای مالیاتی و اجاره دفتر و… .
۳- مشاوره خاص درخصوص مالیات عملکرد شرکتها و اشخاص حقیقی ، مالیات تکلیفی، مالیات بر ارث ، مالیات ارزش افزوده و سایر منابع مالیاتی.
۴- مشاوره خاص در خصوص نحوه حل و فصل پرونده های مالیاتی سنوات گذشته و حال.